HE
0

Hydro FlowX

 • 2,090.00
  2,690.00
 • אפשרויות:
  נא לסמן קונסטרוקציה
  נא לסמן סוג ידית
  נא לבחור גודל כף
  נא לבחור מוט
  נא לבחור אורך משוט
אזל המלאי
משלוח חינם מעל ₪330.00
> הכי טוב ל: חותרים רציניים שרוצים את הביצועים הטובים ביותר עבור תחרויות רייס ולחותרי טורינג למרחקים לעייפות מופחתת.

> מתאים ל: מתקדמים ולספורטאים מקצועיים.


> תוספת מחיר לתיק 300 ש"ח

 

 • זמן אספקה ותנאי רכישה
  זמן אספקת המוצרים היינו בהתאם לשיטת המשלוח הנבחרת ע"י הרוכש ונע בין 2 ל- 5 ימי עסקים. מניין ימי העסקים אינו כולל ימי שישי ימי שבת ערבי חג וחגים.
  -משלוח מהיר מדלת לדלת: 2 עד 5 ימי עסקים. חינם מסכום של 330 ש"ח כללי בעגלת הקניות.
  -משלוח מהיר מדלת לדלת: 2 עד 5 ימי עסקים. בתוספת של 29 ש"ח, להזמנה בסכום נמוך מ 330 ש"ח.
  -איסוף עצמי: זמן אספקת המוצר תלויה אך ורק בזמן הגעת הלקוח למחסן החברה ובתיאום טלפוני עם החברה.
  -משלוח מהיר מדלת לדלת לא כולל משלוח של גלשנים, מפרשים, מנורים ואביזרים גדולים. לתאום משלוח למוצרים גדולים כנ"ל, נא ליצור קשר לפני בצוע הזמנה.
  -מוצר שאינו במלאי ושהוזמן בהזמנה מיוחדת, יסופק בהתאם לזמינות המוצר אצל היצרן בחו"ל ובהתאם לזמן המשלוח לארץ, מועד האספקה יינתן ללקוח רק וכאשר יודע הדבר לחברה.
 • מדיניות החזרת מוצרים
  החברה מאפשרת לכל לקוח אשר רכש מוצר, לבטל את העסקה ולהחזיר את המוצר שרכש וזאת עד 30 יום ממועד הרכישה ורק במידה ולא בוצע כל שימוש במוצר, המוצר יוחזר באריזתו המקורית וללא כל פגם או בלאי במוצר. במידה ובחר הלקוח לבטל את העסקה כאמור, תחזיר החברה ללקוח החזר כספי מלא ובניכוי הוצאות המשלוח ובניכוי עמלת הסליקה ששולמה בפועל לחברת הסליקה בגין העסקה. החזרת המוצר למחסן החברה תהיה באחריות הלקוח ועל חשבונו.
  לא תתאפשר ביטול עסקה במקרה והמוצר לא היה קיים במלאי ואשר הוזמן מהייצרן בחו"ל בהזמנה מיוחדת עבור הלקוח.
עיצוב מחודש לחלוטין, משוט שלא דומה לאף משוט אחר.
הטכנולוגיה (AFT) Advanced Flow Technology הבלעדית נועדה להגביר משמעותית את יעילות הגריפה על ידי הפחתת מערבולות ותנועות להב לא רצויות. ה-Deep Power Scoop (DPS)  עם קצוות דו-מישוריים מספקים כוח בצורה מבוקרת ועובד בהרמוניה עם ה-AFT כדי ליצור חווית חתירה ראשונה מסוגה.

המשוט המהיר ביותר של Black project מאי פעם - בעוד תוצאות בודדות ישתנו, המהירות זה ההיבט שיש לקחת בחשבון, הבדיקות של Black project הראו שה-Hydro FlowX יגדיל את המהירות הממוצעת שלך במאמץ דומה. החותרים יכולים לצפות לשיפור של 3-5% במהירות ובזמני ההקפה או לחתור באותה מהירות בפחות מאמץ (בהשוואה ל Hydro המקורי, שהוא כבר המהיר יותר מרוב משוטי הרייס).

עייפות מופחתת - השילוב של טכנולוגיית Advanced Flow Technology (AFT) יחד עם ה Deep Power Scoop (DPS)  מייצר משיכת מים אשר מפחיתה את צריכת האנרגיה תוך הגברת הדחף קדימה. התוצאה היא פחות עייפות של החותר באופן משמעותי - מה שמאפשר לך לחתור זמן רב יותר ומהיר יותר מאי פעם.

4% קל יותר - כדי להפחית את המשקל הכולל, Black project שינו את סוג הקרבון והשתמשו בבד קרבון חזק יותר אך קל ב-25% מהחומר הקודם בו השתמשו. המשוט שהתקבל קל בכ-4% מהמשוט ה Hydro המקורי, ועם משקל המתחיל מ-345 גרם בלבד חותרים יכולים לשמור על קצב גבוה יותר למשך פרק זמן ארוך יותר.

אפילו חזק יותר - הלהב המחודש של ה Hydro FlowX מציע חוזק מבני גבוהה. זה נתן את היתרון הכפול של היכולת לייעל את השימוש בקרבון באזורים מסוימים, תוך השגת שיפור החוזק הכללי.

המשוטים Hydro FlowX מגיעים עם תיק Black project (ערך של 350 ש"ח)

 
x

#{title}

#{text}

#{price}